65+ gezocht ! 1e gr wiskunde - Rudolf Steiner College

Nederland Onderwijs Vacature

Haarlem

Taken en verantwoordelijkheden


Bedrijfsprofiel

De naam van onze school verraadt zijn identiteit: we zijn een vrije school.
Vrije scholen zijn geënt op het gedachtengoed van Rudolf Steiner. Hij formuleerde vanuit zijn visie op de mens, pedagogische en didactische aanwijzingen en spoorde leraren aan deze voor hun eigen situatie in te vullen en aan te passen.

Dat doen we in de vrije scholen nog steeds: we zoeken naar een goede combinatie van traditionele en eigentijdse elementen, die samen zorgen voor de ontplooiing van zowel onze leerlingen, als die van onze medewerkers.

Ons onderwijs is verdeeld in periodes en vaklessen. Een aantal vakken wordt alleen in periodes gegeven. Een periode kan je zien als een intensieve cursus, die drie werken lang, elke ochtend wordt aangeboden. De docent werkt in zo'n periode rond een thema, vaak zonder boek en speelt in op de vraag van de groep.

De vaklessen zijn meer zoals in het reguliere onderwijs. In de lestabel van onze school staan ook ambachtsvakken en er is veel aandacht voor creativiteit. Eén van onze uitgangspunten in ons onderwijs is dat we zorgen voor de ontwikkeling van het hele kind: met hoofd, hart en handen.

Meer informatie over ons onderwijs en achtergronden kan je vinden op onze website.


Met pensioen maar nog lang niet klaar met lesgeven?
Wij zoeken een enthousiaste, betrouwbare, ervaren en goede eerste graad bevoegde 65-plus-er die onze vaste wiskunde-invaller wil worden. Een docent die thuis is in diverse examenprogramma's, een docent die het vak nog niet los wil laten, omdat lesgeven leuker is dan wat dan ook!
Wij zijn een mooie groeiende vrijeschool, met bijna 900 leerlingen midden in Schalkwijk, Haarlem.
Wiskunde is op onze school niet alleen een examenprogramma, maar het speelt ook een rol in de persoonlijke ontwikkeling van de leerlingen. Dit gebeurt in periodetijd (meer info op onze website), met bijvoorbeeld vakken als meetkunde, architectuur en onderzoek.

Wij bieden een nul-uren contract in maximaal LC.
Er zullen weken zijn waarin je misschien maar 2 uur per week wordt ingezet, maar ook weken waarin je 20 uur aan het werk bent. Omdat we een nul-uren contract bieden en wel veel flexibiliteit vragen, zullen wij zelf ook zo flexibel mogelijk zijn.
Wij benadrukken dat we echt op zoek zijn naar iemand die zich voor langere tijd aan ons wil binden.
Het is dan ook prettig als je ook iets hebt met de identiteit van ons onderwijs. Natuurlijk kan je ook deelnemen aan onze scholingen en trainingen om je daarin te bekwamen.

Spreekt ons aanbod je aan?
Ik zie je CV en motivatiebrief graag tegemoet.
Wendelien Hoedemaker (conrector)
whoedemaker@rscollege.nl

 

Profiel kandidaat


eerste graad bevoegde 65-plus-er

Geboden wordt


Meer informatie


Voor meer informatie bekijk onze website (klik linksboven op het logo).

Solliciteren?
Solliciteer direct via onderstaande button.
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Soortgelijke vacatures


Docent wiskunde en rekenen - Gemini College Ridderkerk

Groepsleerkracht - Montessorischool Steigereiland

docent Nederlands / NT2 - Stedelijk College Eindhoven

Docent Dienstverlening en Producten (techniek) - Ulenhofcollege

Docent Economie / Handel en Administratie, 2e graads - Tabor Coll
ZOEK OOK IN 24.000 JOBS

Over Nederland Onderwijs Vacature:

Nederland Onderwijs Vacature is dé vacaturebank in het onderwijs.
 
Die ene vacature in jouw branche of juist bij jou in de buurt? Bij Nederland Onderwijs Vacature vind je hem gegarandeerd. Het is zeer eenvoudig om te zoeken in onze vacaturebank op regio, functierubriek, branche en nog veel meer.
 
Of je nu iets tijdelijks of iets voor lange tijd zoekt. Tussen onze vacatures is altijd een passende baan te vinden.

Voor deze vacature geldt:

Werk- en denkniveau
MBO, HBO
Beschikbaarheid
Onbepaalde tijd
Je kunt solliciteren tot:
19-1-2017

Jouw potentiele werkgever: