2 groepsleerkrachten gezocht voor groepen 5 en 6 - Schoolbestuur

Nederland Onderwijs Vacature

Amsterdam

Taken en verantwoordelijkheden


Bedrijfsprofiel
Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden is een jonge stichting die sinds 1 januari 2006 met 15 scholen het openbaar basisonderwijs verzorgt in stadsdeel Nieuw West in Amsterdam. Daarin hebben we maar één doel: de kwaliteit en het resultaat van het openbaar basisonderwijs verhogen. Kinderen eerst, goed onderwijs, veiligheid en wederzijds respect zijn kernbegrippen voor onze stichting.
De Slootermeerschool werkt aan de zelfstandige, kritische werkhouding van kinderen. We stimuleren de kinderen zelf verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leren. Hierbij begeleiden we de kinderen bij het opstellen van eigen leerdoelen en het plannen hoe deze te realiseren.

Kinderen zijn gelijkwaardig, maar onderscheiden zich in ontwikkelingsniveau en ontwikkelingstempo. Daarom passen wij adaptief onderwijs toe op onze school. Wij kijken naar het kind en zijn/haar talenten. Hierbij gebruiken we onder andere de volgende didactische werkvormen: coöperatief leren en betekenisvol leren.

Binnen ons onderwijs is taal een belangrijk aandachtspunt. We vergroten de woordenschat van onze leerlingen, omdat taal verweven is met alle vakken. Taal is een voorwaarde om tot betere leerresultaten te komen. Door een optimale samenhang tussen kennis, creativiteit en sociaal-emotionele ontwikkeling, geven wij de kinderen de nodige bouwstenen mee om hun kansen in het voortgezet onderwijs te vergroten.

Vanzelfsprekend draagt een veilig pedagogisch klimaat bij aan de zelfontplooiing van onze leerlingen. Daarom besteden wij veel aandacht aan hun sociaal-emotionele ontwikkeling. Respect, veiligheid en vertrouwen staan bij ons hoog in het vaandel. We luisteren naar elkaar, motiveren en complimenteren elkaar. In dit proces worden de ouders zo veel mogelijk betrokken. Ons onderwijs draagt eraan bij dat onze leerlingen opgroeien tot evenwichtige volwassenen.

Om deze visie te kunnen uitdragen hebben we met het team een aantal basisregels voor ons eigen handelen opgesteld:

Wij tonen een professionele grondhouding door:
• van elkaar te leren
• naar elkaar te luisteren
• elkaar aan te spreken
• respectvol met elkaar om te gaan
• elkaar te complimenteren en te motiveren
• ons aan gemeenschappelijke afspraken te houden
• ons te blijven ontwikkelen

Afgelopen schooljaar zijn we op onze school begonnen met verschillende proeftuintjes. Voorbeelden hiervan zijn groepsdoorbroken werken, het werken in hoeken en mindfullness. Dit schooljaar zal dit verder uitgebreid worden. We zullen dan gaan werken in stamgroepen binnen 1 leerjaar. De groepsleerkrachten van desbetreffend leerjaar geven in overlegvorm aan het onderwijs in desbetreffend leerjaar. Hierbij wordt aandacht besteed aan eigenaarschap voor de eigen ontwikkeling bij kinderen, onderzoekend leren en de 21st century skills.
Leerjaar 5 bestaat uit ongeveer 52 leerlingen. De leerlingen zijn grotendeels van allochtone afkomst; taalonderwijs speelt een essentiële rol.
 

Profiel kandidaat


Wij zoeken een kandidaat met minimaal een Pabo diploma en die zich herkent in onze visie.

Als je in deze leerjaren gaat werken, dan sta je er niet alleen voor. Er is begeleiding vanuit de parallel collega’s én de IB-er.
Wij zoeken een enthousiaste, betrokken leerkracht met affiniteit voor de doelgroep leerlingen. Kandidaten met kennis van coöperatieve werkvormen, met woorden in de weer, taalachterstanden, HGW en OGW, het werken met groepsplannen en verdienen de voorkeur.
Daarnaast wordt je geacht op een opbouwende, open wijze te kunnen samenwerken in een lerende organisatie.
Verder vinden wij eigen inbreng erg belangrijk.

Geboden wordt


conform CAO PO

Meer informatie


Voor meer informatie bekijk onze website (klik linksboven op het logo).

Solliciteren?
Solliciteer direct via onderstaande button.
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Soortgelijke vacatures


Docent Engels 1e graads 0,5-1,0 fte - Jac. P. Thijsse College

Leerkrachten voor onze invalpool - Openbaar Primair Onderwijs Dor

docent Mens en Maatschappij (0,5 WTF) - Fioretti College

Docent wiskunde VMBO BK bovenbouw (018) - Scholengemeenschap Were

Lid college van bestuur met focus op bedrijfsvoering - Achterhoek
ZOEK OOK IN 24.000 JOBS

Over Nederland Onderwijs Vacature:

Nederland Onderwijs Vacature is dé vacaturebank in het onderwijs.
 
Die ene vacature in jouw branche of juist bij jou in de buurt? Bij Nederland Onderwijs Vacature vind je hem gegarandeerd. Het is zeer eenvoudig om te zoeken in onze vacaturebank op regio, functierubriek, branche en nog veel meer.
 
Of je nu iets tijdelijks of iets voor lange tijd zoekt. Tussen onze vacatures is altijd een passende baan te vinden.

Voor deze vacature geldt:

Werk- en denkniveau
MBO, HBO
Beschikbaarheid
Bepaalde tijd
Je kunt solliciteren tot:
23-1-2017

Jouw potentiele werkgever: